28 lipca 2016

Nasza kadra

Naszym atutem jest młoda i wykwalifikowana kadra z pasją oraz innowacyjnym podejściem do nauczania języków. Nasi lektorzy opracowują własne, świeże metody nauczania!!!

JĘZYK ANGIELSKI:
Patryk Dobrzyński
– absolwent filologii angielskiej i terapii pedagogicznej, czynny nauczyciel, posiada doświadczenie w pracy w szkole podstawowej, gimnazjum, szkole średniej i szkołach językowych (wszystkie grupy wiekowe).

Daria Gromowska – absolwentka filologii angielskiej i terapii pedagogicznej, czynny nauczyciel, posiada doświadczenie w pracy w szkole podstawowej, szkole średniej i szkołach językowych (wszystkie grupy wiekowe).

Paulina Hnatiuk – absolwentka filologii angielskiej i terapii pedagogicznej, czynny nauczyciel, posiada doświadczenie w pracy w przedszkolu i szkołach językowych (dzieci i młodzież).

JĘZYK NIEMIECKI:
Joanna Kędzierska
– absolwentka filologii germańskiej, czynny nauczyciel, posiada doświadczenie w pracy w szkole średniej i gimnazjum, doświadczony lektor językowy (wszystkie grupy wiekowe).

JĘZYK ROSYJSKI:
Wojciech Rychłowski
– absolwent filologii rosyjskiej, nauczyciel języka rosyjskiego w szkole średniej i szkołach językowych (wszystkie grupy wiekowe)

JĘZYK WŁOSKI I HISZPAŃSKI:
Magdalena Błędzka
– absolwentka filologii włoskiej i europeistyki oraz świeżo upieczona absolwentka filologii hiszpańskiej, doświadczony lektor języka włoskiego (wszystkie grupy wiekowe)